Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ladyjil
    ladyjil
    baš super što se trudi :D
  • Default avatar -
    veky1989
    super je što se trudi, ali ja ne bih nazvala vegetarijanstvo dijetom. vegetarijanstvo je stil života. dakako da pomaže u skidanju suvišnih kilograma i poboljšanju sveopćeg zdravlja organizma. vegetarijanka sam već 9 godina i nikad nisam imala problema s težinom. …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ana0904
    savršen glas nikako nije išao sa viškom kilograma, samo naprijed!
  • Default avatar -
    hanchi91
    Bila je i ostala lijepa, bez obzira na broj kilograma! Samo se nadam da nece pretjerat sa mrsanjem, i da se nece dovesti do anoreksije.
  • Default avatar -
    ladyblue
    nikada nisam previše voljela jesti meso, pa sam prije točno 2 godine izbacila iz prehrane, ali mliječne proizvode i ribu jedem, i uz pomoć orbitreka i planinarenja konačno "otišlo" 11 kg... ako Adele mršavi zbog zdravlja (kao što sam i …prikaži još!
  • Default avatar -
    MissW
    Moram priznat da volim meso, al kad dođu ove vručine onda ga počmem izbjegavati... Juhice, riba i nešto lagano. Nisam sklona dijetama al kad skužim koji kilogram viška izbacim kruh i bijeli šećer, nekad tjesteninu i to je to. Adele …prikaži još!
  • Default avatar -
    anonimka_
    I ja cu probati,nadam se da ce uspjeti!..
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.