Komentari 130

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    magi3
    Budući dolazi proljeće,sve se budi, priroda i mi sami, krenula sam sa zdravijom ishranom i aerobnim treninzima. Drago mi je da se netko sjetio osmisliti nešto fino,slatko,a da pomaže u skidanju kilograma.Smatram da sa ovim dodacima ne bi imala osjećaj …prikaži još!
  • Default avatar -
    Susannah
    Što reći osim .... ČOKOLADA....svi ostali komentari su suvišni.....mmmmm....
  • Avatar Electric
    Electric
    pa ovo je suuuper za nas PRELIJEPE žene i djevojke, da i ostanemo takve - PRELIJEPE! :)
  • Default avatar -
    alecto
    napokon nešto za nas koji nemamo mikser, ne možemo spremati shakeove, a rado bismo nešto čokoladno (a zdravo) nakon 4-5 vježbanja tjedno - da motivacija ostane :)
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    O pa to je suuuper!
  • Default avatar -
    aleksandra83
    Odlično riješenje za nas koji želimo postići željeni izgled a nemamo vremena za kuhanje!:))Nadam se paketu pa da mogu i prosvijedoćit rezultatima!:)
  • Avatar iva8
    iva8
    Ovo zvuči toliko dobro da mislim da je nemoguće, bomboni, čokoladice za mršavljenje!!! Ljudi evo me, čekam!!! Ljubim Vas zbog uopće mogućnosti da se nešto takvo može osvojiti!! :*
  • Default avatar -
    melyssa
    tržište je prepuno čudotvornih preparata za mršavljenje, probala sam puno toga ali ne vrjedi. Iako sam fizički aktivna i pazim na zdravu prehranu zbog posla ne stignem redovito jesti i mislim da je to najveći problem. Ne znam da li …prikaži još!
  • Default avatar -
    tassha
    Odlično! Slatkiši s kojima mogu gubiti kile! :) Konačno lijepo vrijeme i krenula sam trčati i plivati i uz to treniram rekreativno boks 3 dana u tjednu i mogu reći da se osjećam odlično, s tim da i manje jedem, …prikaži još!
  • Avatar a7x
    a7x
    božena24 već se sat vremena smijem,pjesmica je super...A pogledi muški lažni,ionako nisu važni, važnija je dobra klopa, nego izgled "antilopa".Jer ako si kome mila ne smeta mu sigurno koja kila. =) ne vjerujem u izgladnjivanje, ali ni u čudesne shakeove, …prikaži još!
  • Default avatar -
    madoni
    Super, upravo sam zadnja dva mjeseca bila na dijeti 3 tjedna i uspješno skinula 11 kila, ali sad je krenula stagnacija a meni strašno fali slatkoooooooooo, mislim da je ovo idealno za one koje vole slatko a koji žele imati …prikaži još!
  • Default avatar -
    jeger
    Jednostavno receno; smece za koje se nadaju da ce se prodavati zbog ljudske neinformiranosti!
  • Default avatar -
    crogirlivana
    U borbi s teškom depresijom utjehu sam našla u hrani. Obično u trenucima emocionalne krize, navalila bi na hranu.... Nekako je bilo lakše nakon "pokojeg" zalogaja.... Da bude još gore, završila sam na antidepresivu i antipsihotiku, koji povećavaju apetit i …prikaži još!
  • Default avatar -
    gretagarbo
    HOĆU JAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!
  • Default avatar -
    ivamatanovic
    vauuu.. nema sta, svaka cast sta da netko misli na nas koji moramo mrsavit.. sa tim proizvodom bi unjela slatko koje nisam dugo ni okusila a i mom muzu bi bio spas... PRESTALA BI GA GRIST.. :-)
  • Default avatar -
    spark
    debljam se, debljam se i nije mi po volji...iz ogledala me gleda netko drugi, ne to nisam ja.....joj,joj šta da vam kažem 10 kila više u kratkom roku zato kravice pomagaj jer ja jako volim papicat ali sve mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    mikyb
    bok ja sam miky ..... trenutačno imam 80 kilograma a moja idealna težina je 65 kilograma. do prije godinu dana sam imala 90 kilograma tako da sam sada lakša i poletnija :) hmm, još trebam skinuti tih 15 a trebat …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina0407
    tako je divno uživati u finoj papici a tako je teško skinuti posljedice prevelikog uživanja. djete su jednolične i mukotrpne pa izgubimo bitku i prije nego smo krenuli u rat sa viškom kilograma. super bi bilo da je niskokalorična hrana …prikaži još!
  • Default avatar -
    meggi1
    Bilo bi divno probati nešto što će uistinu i pomoći da se kilogrami uz našu punu afirmaciju konačno počinju topiti, i tih mojih +10 da malo lakše do ljeta ode dolje, tamo kamoi zaslužuje u prošlosti i da se nikada …prikaži još!
  • Default avatar -
    inga1
    bit ću kratka trebam pomoć za mršavljenje mislim da bi mi ovaj preparat bio dobar stimulans da povratm svoju prvobitnu kilažu nakon poroda...prošlo je 10 mjeseci a ja se ne mogu maknuti od stola ili frižidera pomozite plizzz
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.