Komentari 14

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dusada
    Nosim se smijehom i savjetima zdrave krave
  • Avatar ivago
    ivago
    šetnjama u prirodi, zdravom prehranom i magnezijem - super je protiv grčeva u listovima
  • Default avatar -
    maidendoo
    zasad se nikako ne nosim sa stresom, ali probat ću ovo pa ćemo vidjeti..
  • Default avatar -
    belledejour
    Čitam Zdravu kravu koja uvijek daje dobre naputke, kad god mogu vozim bicikl u prirodi i svaki dan pijem magnezij pa se stres malo ublaži...
  • Default avatar -
    shalala
    Vježbanjem, radom u vrtu, druženjem sa psom i prijateljima - tako se ja snosim sa stresom.
  • Default avatar -
    Morphine
    Svako jutro započinjem unutarnjim taoističkim vježbama protiv glavobolje, tijekom dana uzmem pa barem i 5 minuta u kojima se potpuno isključim od onoga što radim, kroz dan radim taoističke vježbe ovisno što želim ispraviti ( postoje i one za koncentraciju, …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Teško. Svaki put si obećam da ću se više pobrinuti za sebe, ali čim naiđe problem ja mu podlegnem. Primjetila sam da mi pomaže duboko disanje. U zadnje dvije godine stres mi je prouzročio velike probleme. Borim se sa jakom …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadja76
    Moj način je pokušati se opustiti uz nešto što me i inače opušta. Sad ovisi o raspoloženju što će to biti. Nekad je to muzika, nekad pečenje kolača (samo onda poslije slijedi novi stres zbog viška kila), nekad shopping,... a …prikaži još!
  • Default avatar -
    vs1234
    kad ti je najteže šali se na svoj račun, budi uvijek optimista, ne druži se prevište sa mrzovoljnjim i razdražljivim ljudiba i biti će ti puno bolje, budi u društvu vedrih, nasmijanih - postati ćeš i sam takav - to je najbolji ljek
  • Avatar merida
    merida
    Teško je danas ne bolovati od bolesti zvane stres. Gdje god se okreneš evo i stresa oko tebe, hm koliko ga god željeli otjerati, jer je dosadan i nepoželjan gost, to nam ipak ponekad teško polazi za rukom i onda …prikaži još!
  • Default avatar -
    Brankad
    Tko danas ne živi pod stresom !? Upravo sam ovih dana iskusila na najgori mogući naćin pomanjkanja magnezija...grčeve sam imala po noći povremeno ali nisam pridavala nikakvu važnost tome,ali sad pred par dana potkoljenice su mi se tako zgrčiile uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    adriana007
    Opuštam se uz dobru knjigu, glazbu, kazališne predstave, šetnje prirodom..
  • Default avatar -
    Ecume
    Pobožno se držim mojih 10 antistresnih zapovijedi: 1. Masirati si ušne resice u jako stresnim situacijama 2. Piti zeleni čaj umjesto kave 3. Nazvati nekoga koga voliš 4. Gledati u nebo ili horizont 5. Nasmijati se 6. Pojesti kockicu tamne …prikaži još!
  • Default avatar -
    natasabranivma
    Slusajući Vivaldija i radeći u vrtu...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.