Komentari 20

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ddomazet
    ja sam pokušala skoro sve dijete pa i ovu ali meni je brzo dosadila jer me uhvatila muka od tih banana. mene zanima ima li netko nešto provjereno da mi preporuči. kako da se riješim ovog viška a da se …prikaži još!
  • Avatar valentina30
    valentina30
    isti problem imam i ja...jedino mogu smršaviti da malo gladujem a kako imam problema sa željezom , onda kad ne jedem dolazi mi stalno slabo i boli me glava...treba nam neka uspješna provjerena dijeta s planom jelovnika za cijeli tjedan..
  • Default avatar -
    pravamack
    ovako nemojte ići na dijetu nego promjenite svoje životne navike. promjenite prehranu. poćmite jesti zdrave namirnice. znam pametujem, ali morate i vježbati. ja sam poćela prije mjesec dana. smršavila sam nekih 5 kg. u tih mjesec dana. sve one loše …prikaži još!
  • Avatar Inich
    Inich
    jednostavno je : tko se zdravo hrani i dovoljno kreće ne može imati (iznimke su brojem zanemarive) problema s težinom (iznimke su brojem zanemarive) - stvar je stava i odluke. isprike su samo gubitak vremena.
  • Default avatar -
    sany076
    Moj savjet ti je Zona ili neka druga slicna njoj Ako umjesto tanke snite kruha uzmes salatu bit ces sita tih 4-5 sati do medjuobroka. U 6 mj skinula sam 14 kg , ali sada nakon 3 godine stanke kile …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina11
    postobaji zanima me.dali se netko drzao ove dijete sa banama duze od tjedan dana i kolikonje kiligrama izgubio?
  • Default avatar -
    helgolinija
    ima neko neki savjet za mene help... imam 12 godina,55 kg i visoka sam 167 cm....moja sestrična visoka je 165 cm i ima 49 kila želim bit ko ona i imat 50 kila...probala sam dijetu s bananama za doručak al …prikaži još!
  • Default avatar -
    vin
    ova dijeta je i super jer nije dijeta u klasičnom smislu već je način prehrane koji može trajati neograničeno dugo.Preporučava više obroka dnevno, i tako smanjuje osjećaj gladi izbjegava se prejedanje. I ne tvrdi se da je banana svemoguća njena …prikaži još!
  • Default avatar -
    vin
    ova dijeta je i super jer nije dijeta u klasičnom smislu već je način prehrane koji može trajati neograničeno dugo.Preporučava više obroka dnevno, i tako smanjuje osjećaj gladi izbjegava se prejedanje. I ne tvrdi se da je banana svemoguća njena …prikaži još!
  • Default avatar -
    Jase71
    Neću vam otkrit toplu vodu, ovo zovu djeta, ali ovo je pravilan način ishrane, (ja kažem da nebi napravili kontejner od organizma) samo ću vam reć da sam bila na 120 kg. a sada imam 68 (bila sam na 60 …prikaži još!
  • Default avatar -
    zutaruza
    I ja imam gotovo iste probleme.Malo se pridržavam neke djete,skinem nekoliko kilogeama pa ih opet vratim.Za vježbanje sam prelijena.No mislim da su te priće o zdravoj hrani prenapuhane,sve zapravo ovisi o metabolizmu.
  • Default avatar -
    nemirna30
    bila bi vam zahvalana ako mi mozete pomoc sa nekom informacijom o dijeti prema krvnim grupama,dali je netko probao,koliko je ucinkovita,do sad sam bila na un dijeti i i nisam bas zadovoljna rezultatima,pa ako moze neka informacija ili iskustvo sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    mellani
    ...pozdrav...ispričavam se ako moje pitanje nema veze s ovom temom ali stvarno bi htjela odgovor pa ako bi mi netko mogao reći bila bih vam jako zahvalna...................zanima me kako ukloniti odnosno što više smanjitit vidljivost celulita.....jel zaista djeluju samo skupe …prikaži još!
  • Default avatar -
    nilu
    mellani; iz mog vlastitog iskustva (kako smanjiti celulit): piti puuuuuuno, puuuuuuuno vode, izbaciti gazirano i vježbati... i nemoj odustajati. Prije dvije godine sam sa 80 kg došla do 70 kg u 2 mj, Skoro sam svaki dan vozila orbitrek u …prikaži još!
  • Default avatar -
    mellani
    nilu: hvala puno pokušat ću,moj je najveći problem što brzo odustajem a za sve rezultate je uvijek potrebno dosta vremena.................ove godine sam se preselila u Zagreb jer sam krenula na fakultet pa mi to dodatno otežava situaciju jer nažalost često …prikaži još!
  • Default avatar -
    mellani
    hvala...:)))
  • Default avatar -
    Hiks
    Mislim da ne postoji neki univerzalni recept za mršavljenje. Tajna je vjerojatno u nekom što manjem razmišljanju i opterećivanju, a lijepljenje kilograma je i stvar i genetike, građe tijela, metabolizma, krvne grupe i sličnog. A i godine nisu zanemarive. Ja …prikaži još!
  • Default avatar -
    Hiks
    Mellani, samo se što više kreći (ne moraju biti u pitanju vježbe na spravama, za to treba stručni savjet da ne dobiješ kontra-efekt i ojačaš se tamo gdje si se udebljala), što više hodaj i to ubrzanijim tempom. (Ako si …prikaži još!
  • Default avatar -
    martina_mihelcic
    :-)
  • Default avatar -
    elenaggg
    Tablete za mršavljenje - http://acaiberry900.lv Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.