Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Bibonz
    Ja sam alergicna na sve osim na trave :-)) Tako da u ovo vrijeme mbrozije osim curenja nosa i jakog svrbeza ociju sam imala i intenzivne kozne reakcije ... strasno za trpit. Ono sto je meni stvarno pomoglo je akupunktura!! …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    to mi zvuci dobro, raspitat cu se za tu opciju i vidjeti sto mi ljecnik savjetuje, mozes li mi reci jesi li ju radila u Zagrebu i kad bi mi ime mogla reci bilo bi super, danas je tesko naci …prikaži još!
  • Default avatar -
    Bibonz
    Moja preporuka je da to obavis kod lijecnika koji je i educiran za akupunkturu, tako da si sigurna da ta osoba zna sto radis. Ja sam to radila u Zagrebu, kod dr Reljanovica na Kaptolu i stvarno ga mogu preporuciti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    Puno ti hvala na svim informacijama :)
  • Default avatar -
    zagi555
    ja svoju alergiju liječim sa jednim prirodnim domačim lijekom.kada imam napad alergije popijemtaj lijek 2-3dana uzastopce po 3puta na dan poslije jela i nemam više problema cjelu sezonu!
  • Default avatar -
    Bibonz
    Zagi555 dobra ti je fora "lijecim se s domacim prirodnim lijekom" i onda nam ne napises koji je to lijek :-)) Podjeli s pucanstvom ..
  • Default avatar -
    Deleted user
    Hiposenzibilizacija kosta 15 000kn, s tim da zdravstvo ne placa ni lipe, ne znam tko si moze to priustiti. Ja sam alergicna na trave, korov i pelud, kad mi rade alergotest se krizaju da takav slucaj jos vidjeli nisu,a 15000kn …prikaži još!
  • Default avatar -
    ajde
    ja sam se svoje teške alergije na ambroziju riješila akupunkturom. Već preko 7 godina uopće nemam nikakvoh simptoma, tako da nemam više niti potrebe za bilo kakvim lijekom ili tretmanom. Išla sam kod dr. Gorana Cara u ZG, Središće i …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.