Komentari 90

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sanja07
    Vegetarijanski hod-dog!Napravim pecivo od integralnog brašna uz dodatak bučinih sjemenki,naravno koristim hrenovke Vegetariana a za prilog malo sušenih rajčica!
  • Default avatar -
    Ivanaa
    Najdraži vegeterijanski recept mi je pita od palente i prokulica. Sastojci su kukuruzna krupice, marinirani odresci od sejtana, prokulice, biljni margarin, krušne mrvice i začini. Priprema se tako da se palenta skuha i začini, te se na lim koji je …prikaži još!
  • Default avatar -
    alias123
    Definitivno krem juha od Hokkaido bundeve :)
  • Default avatar -
    martina1311
    Paradajzova juhica za predjelo, zatim brokula na pari s pecenim tofuom i kuhanom mrkvicom preliveno s "umakom" od ekstradjevicanskog maslinovog ulja i sušenom mješavinom začina "za pizzu" - origano, bosiljak, češnjak, timijan... mljac! :)
  • Avatar azra
    azra
    Omiljena najnovija hrana Shirataki tjestenina. To je zapravo tjestenina od tofua i kao takva ne deblja i nije nezdrava! Ne sadrži kolesterol, super se uklapa u sve umake i jela i omogućuje jedenje tjestenine bez osjećaja grižnje savjesti! Njam! ps. …prikaži još!
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Najviše volimo povrće iz našeg vrta pripremljeno na salatu ili krem juhe. Krem juha od brokule i karfijola jedno je od najdražih jela. Ili razni umaci od povrća sa integralnom tjesteninom....
  • Avatar lu6cka
    lu6cka
    Salata od mahuna iz maminog vrta napravljena s maslinovim uljem i bijelim lukom:) za prste polizati:)
  • Avatar dado78
    dado78
    Najdraži i najbolji mi je seitan i to na sve moguče načine,na roštilju,ražnjiči,pohani,pečeni,sa umacima...obožavam ga u svim kombinacijama.Često ga radim(barem jednom mjesečno)ali brzo nestane jer ga i moji ukučani obožavaju ,iako nisu vegetarijanci rado ga podjelim sa njima(kažu da ih …prikaži još!
  • Default avatar -
    nemrak
    Najviše volim kada u pećnici ispečem cijele krumpire, te kada su pećeni izdubim sredinu krumpira, a u drugoj zdjeli pomiješam izvađeni krumpir sa na kockice izrezanim krastavcima, rajčicom, paprikom, bosiljkom, lukom i zelenom salatom, te k tome dodam jedno vrhnje …prikaži još!
  • Default avatar -
    gita50
    Domaće povrće na sve načine, od kojih mi je najdraži sataraš i faširanci od soje ili punjene gljive za žara.
  • Default avatar -
    tasha1
    Zlatni šampinjoni, punjeni sirom i vlascom, ispečeni na roštilju.
  • Default avatar -
    axlica
    moj najdraži vege obrok je salata sa sojom i grahoricama :) narežem salatu i rajčice u zdjelu, prepečem komadiće soje na maslacu i posipam ih crvenom paprikom u prahu, skuham mix grahorica i sve skupa promiješam. naravno, dodam još malo …prikaži još!
  • Avatar gregori
    gregori
    šparoge zelen,zdrav i brz obrok
  • Default avatar -
    doroteica
    Već osam godina imam teške alergije (uz alergiju na pelud, perje duhan i još puno toga, alergična sam i na meso). Da bi moj život bio što kvalitetniji trebala sam odlučiti što ću jesti. Meso sam odbacila i krenula u …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadja27
    Trudim se većinu voća i povrća jesti sirovo jer je tako najzdravije i najfinije a što se tiče prerađenih obroka, jako volim paštetu od slanutka i sezama
  • Default avatar -
    jele11
    Moj omiljeni vegetarijnski obrok je vegetarijanska PIZZA:) U tijesto obavezno umijesam zlicu meda dok ga pripremam(daje mu rahlost i zdrav okus).. kasnije pelat od rajcice,ribani sir,nasjeckanu kapulu,papriku,tikvicu,kukuruz,svjeze gljive, na kraju pospem sa svjezim bosiljkom... i predobrooo,preukusno ( tko kaze da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljubs
    Jutro obožavam započeti s voćnom salatom. Toliko ju volim da navečer, kao malo dijete, jedva čekam da bude jutro da ju mogu napraviti i pojesti. Ne jedem ju baš svaki dan, ali je ipak neizostavni obrok u mom životu. U …prikaži još!
  • Default avatar -
    suzyyy
    Obozavam jesti voce,povrce pa tako da imam jako puno recepata da podijelim sa vama,ali eto probat cu skratit.Omiljeno vegansko jelo su mi popecci sa povrcem(sampinjoni,mrkva,celer,krumpir,grasak).Povrce sa skuha,napravi se besamel,pa kada se malo ohladi doda se jaje i parmezan.Sve povrce dodam,umijesam …prikaži još!
  • Default avatar -
    tince
    Voda s ledom!
  • Default avatar -
    natasa85
    Hvala i ovdje! :)))
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.