Komentari 22

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    DraGor
    Iskreno nemam neki recept,ali salate obozavam sve i uvijek i u to bi bilo sigurno,a probace se i svim drugim varijantama.
  • Default avatar -
    sbotica
    Koristila bih ga u salati od boba s mladim zelenim lukom. Sve zdravo i vrlo fino!
  • Default avatar -
    reanica
    Juha od hladnih mrkvi Sastojci: 1/4 šalice ulja konoplje 3 žlice sjemenki konoplje 4 šalice mrkvi, fino nasjeckanih 3 šalice vode 1/4 šalice nasjeckanog bijelog luka 1/4 šalice nasjeckanog peršina 1/2 šalice špinata 1/4 šalice rajčica 2 čajne žlice suhog …prikaži još!
  • Avatar eleja
    eleja
    Koristila bih ga u svemu, kao lijek na tašte ujutro za vitalnost organizma,jer teško podnosim sva ostala ulja, u kolačićima, i kao dodatak smoothijima i shakovima koje svakodnevno pravim, bio bi prava blagodat za cijeli organizam!
  • Avatar blossom84
    blossom84
    Kao dijabetičar već pune 22 godine, upoznata sam sa svim dobrim i lošim stranama hrane, suplemenata, vitamina, minerala... Ali još nisam probala konopljino ulje, mada sam puno istraživala o njemu - naprosto mi se teško odlučiti kojem brendu vjerovati da …prikaži još!
  • Avatar vilinakobila
    vilinakobila
    Nije kreativan odgovor ali je iskren;želim se uvjeriti u njegove dobrobiti iz prve ruke ;) lp
  • Default avatar -
    iness20
    Ljeti obožavam jesti salate, a najčesće su to zelena salata, krastavci i rajčica pa bi konopljino ulje za početak rado dodavala u salate. Isprobala bi ga čak i u voćnoj salati u kojoj također uživam, zašto ne. Ali osim u …prikaži još!
  • Default avatar -
    darwina
    Počela sam konzumirati konopljino ulje i oduševljena sam - kapam ga po salatama, aromatiziram tople juhe, variva, umake, a u zadnje vrijeme i sve vrste namaza (pašteta) obogatim uljem. Recept koji preporučam jest konopljin pesto(300 g svježeg bosiljka, 100 g …prikaži još!
  • Avatar Ivana1701
    Ivana1701
    Jedna žličica razmazana na dvopeku rješava probleme zgrušavanja krvi kod osoba koje imaju problema s venama. Provjerila moja majka kojoj se krvna slika općenito poboljšala od kad koristi konopljino ulje.
  • Default avatar -
    JosipaSalaic
    Koristila bih ga u prehrani ( recimo salate, dresinge, za palačinke i tako svugdje gdje bi bio dobro spojiv s ostalim namirnicama). Također pomaže i kao lijek. Ulje koje riješava sve probleme i još je dobro ga konzumirati u hrani. :)
  • Default avatar -
    damac
    Iskreno, još ga nisam jela, pa ni ne znam kakav okus ima. Znam da se s njim ne smije kuhati ni peći, pa bi ga najvjeorajtnije stavljala u jogurt, salatu, u svježi kravlji sir i rižoto.
  • Default avatar -
    suzi_91
    Bas sam prije nekoliko dana guglala o ulju konoplje jer sam cula da su uz njega uspjeli izljeciti rak i druge bolesti pa sam trazila vise informacija. Vidjela sam da pomaze i kod Parkinsonove bolesti pa sam se malo vise …prikaži još!
  • Avatar merida
    merida
    Svaki dan bi pojela jednu žlicu čistog ulja jer se tako najbolje apsorbira u organizam i po meni je najzdraviji način konzumiranja. Još bi ga stavljala u razne salate od sezonskog povrća. Uglavnom što manje mješanja i kombiniranja daje njegove …prikaži još!
  • Avatar TanjaLana
    TanjaLana
    Ja sam ga nedavno počela piti, 2 žlice dnevno, tako da učinak još nemam, a u prehranu ga posebno nisam uvrstila. Najvjerojatnije ću ga staviti u salatu, sezona je finih salatica i povrća.
  • Avatar smaksim7
    smaksim7
    Konopljino ulje koristim gotovo na sve načine, volim ga u salatama, sjajno ide uz povrće kuhano na pari, svako jutro 1 žlicu konopljina ulja mučkam u ustima 20 min što mi jako pomaže u uravnotežavanju hormona, zdravlju zubiju i desni …prikaži još!
  • Default avatar -
    dudilo
    Konopljino ulje za mene je bilo pravo otkriće, senzacija. Preporučila mi ga je prijateljica, pogotovo s obzirom na to da zna da bolujem od dijabetesa tipa I. i da sam joj rekao da imam povećane trigliceride u krvi. Od tada …prikaži još!
  • Avatar xenia64
    xenia64
    voljela bih isprobati konopljino ulje u izradi pesta s raznim travama ali mislim da bi najviše pomoglo mojoj kćerki koja boluje od jedne vrste reumatske bolesti kod koje dolazi do crvenila i ljuštenja kože . Isprobala je jednu kremu pripremljenu …prikaži još!
  • Avatar ellasky
    ellasky
    Pošto je došlo ljeto a i moj je vrt došao u puni sjaj,konopljino ulje bi najčešće pripremala sa raznovrsnim salatama.Povrće bih ubrala iz svog vrta i ovo ljeto hranili bi se zdravo.Rajčice su već rodile,za koji dan će i mahune …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljubs
    Kako? Pa oralno. ;D Ma mislim da bih svakodnevno konzumirala jednu žlicu samog ulja kako bi djelovanje kao bilo uspješnije. No naravno koristila bih ga u različitim napicima i hrani. Ujutro bih ga malo stavila u žitarice koje doručkujem, za …prikaži još!
  • Default avatar -
    lisav
    Encian Bio konopljino ulje koristila bih u kozmetici, prehrani i kao lijek. Prvenstveno bih koristila zbog idealnog omjera omega-3 i omega-6 nezasićenih masnih kiselina zbog viška triglicerida kojih imam u krvi te niskog tlaka, što je vrlo dobro za krvne …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.