Komentari 143

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninocka156
    ninocka156
    Kako najviše volim roze vina? Servirana u društvu moje 3 prijateljice, u savršenom osjećaju opuštenosti i uživanja kakav si naša mala družinica zna stvoriti, u nekom kasno popodnevnom proljetnom druženju u mom stančiću uz pravi ženski lagani meni i ćakulicu …prikaži još!
  • Default avatar -
    RReni
    Nema tu neke velike tajne volim ih zato što su jednostavno jedinstvena, ružičasto je uvijek ružičasto :)
  • Default avatar -
    silvamraz
    Kada jednom probaš pitaš se gdje si do sada bio...u kakvom neznanju.Osvojio me sa bojom.Patim za svijetlim nježnim bojama jel znam da takva boja daje samo užitak.Probala i zaljuila se.Tako profinjen okus slatkoga ,pitkoga kao da imate najslađu bobicu maline …prikaži još!
  • Default avatar -
    marrona
    Samo pogled na ružičasto vino mi popravi ovaj tmuran dan i prva pomisao mi je odmah: THINK PINK!! :D
  • Default avatar -
    angel25
    Rose vina su moja jedina strast, a nažalost rijetko kad ih mogu naći u trgovinama gdje stanujem. Očito da neznaju šta znači imat kvalitetno vino očaravajućeg okusa. Kao što sama slika govori tisuću riječi tako i okusi govore svoje. Voljela …prikaži još!
  • Default avatar -
    Faint
    Volim rose vina jer su slatka, aromatična i mirisna :)
  • Default avatar -
    j1udzeni
    Prigodom prijateljskih i obiteljskih okupljanja u mom domu, atmosferu uvijek finu dugujemo ROSE VINU !
  • Default avatar -
    Stankily
    Nježnog i ugodnog okusa. Savršena su i obožavam ih pijuckat.
  • Default avatar -
    Vujicka
    Ružičasta vina (ružice ili rose vina) oduvijek su bila obljubljena u nasoj obitelji. To je idealno vino za proljetno i ljetnje uživanje, i kao aperitiv, te odlično ide uz lagane salate, predjela i deserte.
  • Default avatar -
    monaos
    ja osobno još nisam probala ružičasta vina ali bih zaista voljela probati kakvog su okusa, izgledaju vrlo primamljivo...vjerujem da su prekrasna baš kao i njihove ambalaže
  • Default avatar -
    monaos
    ja osobno još nisam probala ružičasta vina ali bih zaista voljela probati kakvog su okusa, izgledaju vrlo primamljivo...vjerujem da su prekrasna baš kao i njihove ambalaže
  • Default avatar -
    libe
    Rose vino,uvijek fino,rajsko piće laganog pjenušavog,vrckastog,slatkog okusa koji se ljubi sa desertima i laganim jelima,ali i druženjima duboko u noć.
  • Default avatar -
    bucocar
    Kažu da su to vina za žene ali opet one uvijek znaju što je dobro pa sam se vodio tom mišlju i probao pjenušac.Ne zovu bez veze vina Božjim pićem jel Dioniz je znao što radi i danas zna.Pića za …prikaži još!
  • Default avatar -
    ZAKS
    ja slušam doktore, a oni kažu " za zdravo srce potrebno je svaki dan poslije ručka popiti jednu čašu rose vina." strogo se držim tog njihovog savjeta i savršeno se odjećam kad ga prakticiram.
  • Default avatar -
    skylla1903
    Ja se ne želim hvalit kako volim rose vina , zato što nikada u životu nisam probala to vino... No po prethodnim komentarima,valjda je jako dobro. Nadam se da ću jednom imat priliku probat to vino :)
  • Default avatar -
    kolina
    Jednostavo obozavam rose vino.Meni moj dragi uvijek kupi butelju vina i onda uz finu vecericu uzivamo.Fino lagano,vocno vino. :))
  • Avatar Katy23
    Katy23
    Prava sam žena - volim cipele, odjeću, šminku i ružičastu boju, pa, prema tome, volim i rose vina. Iako nisam veliki ljubitelj jakih, uobičajenih vina, ova blaža, kako ju ja zovem 'ženska' verzija neopisivo mi paše, i uživam u svakom …prikaži još!
  • Avatar indica
    indica
    Kao ljubiteljici vina,razmišljajući o njima najčešće mi se nameće pitanje o ljudima čije su emocije i životno opredjeljenje vezani uz taj"božji nektar" . U tom vinskom svijetu ,ružičasta vina su posebna priča.U njima ima jednostavnosti ,lakoće i ležernosti jednog ljetnog …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjana15
    ..mmmmmm..duuuugo ih nisam probala ali kada jesam ti je bila ljubav na prvi okus..senzualno se tope i miluju usta..
  • Default avatar -
    marina1990
    Volim rose vina, uz razne jela fina. Moj dragi meni ručak sprema, a za vino on brige nema. Skupa se opustimo i uživamo. a sve probleme zaboravimo. Fino vino i zagrljaj voljenog moj život ćine savršenog!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.