Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    elenaggg
    Tablete za mršavljenje - http://acaiberry900.lv Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
  • Default avatar -
    maricakravica
    Bravo za Švedsku jer čitajući o dijetama, a i skustvima ljudi koji se hrane prema LCHF, radi se o učinkovitoj i zdravoj dijeti. Ipak, slušajući i gledajući bivše natjecatelje emisije Biggest looser, koji su smršavili upravo izbacivanjem ugljikohidrata,a kasnije sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    lelalych
    kad kreneš s lchf-om misliš o njemu kao o dijeti no nakon 6 mjeseci vidiš da povratka na staro nema i postaje prehrana za zauvjek. niti te više zanima. evo ja sam na lchf već 16 mjeseci i ne kanim …prikaži još!
  • Default avatar -
    crvi
    Ova prehrana je super za one koje žele smršavjeti, već je godinama prije ovog studija dokazano da su ugljikohidrati ti koji stvaraju masno tkvio, ali i ne valja ova prehrana za one koji usput vježbaju (mislim na teretanu, ne na …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.