Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana1989
    Ana1989
    ''Mislim da svi koji vole kuhati kada pomirišu bosiljak dobiju ideju za jelo'', napisala nam je Anica. Ne kužim čemu prikazivanje ovoga kao nečega što je gospođa rekla, a web je pun tog citata... Samo i da ga se kopira …prikaži još!
  • Default avatar -
    muzela50
    Više mi je puna kapa onih koji koriste vrhnje za kuhanje u jelima. Ljudi,to je gotov proizvod jednako kao i goveđi gulaš u konzervi. Ubaciš u teču i podgriješ i ondA sam sebe nazivaš kuharom Dajte naučite napraviti šug bez …prikaži još!
  • Default avatar -
    angel1983
    Slažem se. Međutim, mene zanima jedna druga stvar- zašto objavljeni pobjednički recepti većinom nemaju autentičnu fotografiju, nego se koriste fotografije s Thinkstocka i sl.? Zar je toliki problem uslikati i poslati fotografiju VLASTITOG jela? Uostalom, Zdrava Krava kaže: pošalji nam …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga angel1983, objavljujemo samo fotografije koje veličinom i kvalitetom zadovoljavaju kriterije Zdrave Krave. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    anazbg1
    muzela50 možeš li nam ti napisati sto bi ti koristila umjesto vrhnja za kuhanje ???
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.