Komentari 14

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    LilySan
    Dolazimo!!!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Prijave za tribinu nisu potrebne. Veselim se da dolazite!
  • Default avatar -
    prince
    Žao mi je da nisam bliže, došla bih sigurno!! Puno pozdrava iz Zenice.
  • Default avatar -
    smokvica
    ovoje nesto supersuper ali mije taaaako zao sto se ne odrzava i u drugim gradovima lijepe nase npr.u zadru sigurna samda bi bio velik odaziv,ali eto ja vas pozivam i molim da ucinite nesto po tom pitanju i dodjete :)))
  • Default avatar -
    bobetkojasna
    kako nisam mogla biti na tribini , nadam se da ću više saznati od vaših komentara
  • Default avatar -
    snjezana1974
    Jasna, evo nekih crtica sa jučerašnje tribine : - ako netko želi smršaviti trebao bi unijeti do 1250 kcal, na taj način se tijelo ne dovodi u neku opasnost, a opet se mršavi - svi su protiv nekih propisanih dijeta …prikaži još!
  • Default avatar -
    snjezana1974
    ispravak ne do, nego oko 1250 kcal
  • Default avatar -
    kiddo
    Pozdrav! Dolazimo kolegica i ja definitivno! Da li se treba negdje prijaviti za sudjelovanje na tribini?
  • Default avatar -
    MissW
    Kravice jako zanimljiva tema, Svakako dolazim!
  • Default avatar -
    LilySan
    koliko košta ulaznica?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Ulaz je slobodan za sve posjetitelje! Veselim se tvom dolasku!
  • Default avatar -
    Arancica
    Spojim ugodno sa korisnim, i uvijek nešto novo naučim!Naravno da dolazim,i vodim najbolju prijateljicu!
  • Default avatar -
    vesnam
    Upravo sam se vratila sa tribine i moram priznati da sam ugodno iznenađena sa svim predavaćima jer za razliku od moje doktorice svi su se trudili a kad sam se njoj obratila za pomoć oko mršavljenja rekla je : MANJE …prikaži još!
  • Default avatar -
    snjezana1974
    I ja sam bila jučer na tribini i moram priznati da mi je bila jako zanimljiva. Gosti-predvači su imali odlične savjete ....no, sada ih se samo moramo držati :-)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.