Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vakadije
    Smatram da učenjem jezika učimo i kulturu naroda.A svaki novi jezik povećava razumijevanje života i tvoju vrijednost.
  • Default avatar -
    Andjela19
    POSTOVANI,ZAISTA VAM HVALA NA OVIM KRATKIM POJASNJENJIMA NEZDRAVE KOMUNIKACIJE KOJA JE DANAS VRLO CESTA POJAVA NE SAMO U ODNOSIMA MEDJU BRACNIM PARTNERIMA VEC I NA POSLU I DRUGIM PODRUCJIMA LJUDSKIH DJELATNOSTI,I MISLIM DA BI U SKOLE TREBALI VEC OD MANJIH …prikaži još!
  • Default avatar -
    Andjela19
    POSTOVANI,ZAISTA VAM HVALA NA OVIM KRATKIM POJASNJENJIMA NEZDRAVE KOMUNIKACIJE KOJA JE DANAS VRLO CESTA POJAVA NE SAMO U ODNOSIMA MEDJU BRACNIM PARTNERIMA VEC I NA POSLU I DRUGIM PODRUCJIMA LJUDSKIH DJELATNOSTI,I MISLIM DA BI U SKOLE TREBALI VEC OD MANJIH …prikaži još!
  • Default avatar -
    malakrava94
    pa volim se drzati one stare koliko znas toliko vrijedis...jezici su u danasnje vrijeme nesto sto je neizostavno znati..jer na svakom koraku susrecemo ljude koji mozda ne pricaju isti jezik kao i mi,a nikad ne znamo mozda nam mogu okrenuti …prikaži još!
  • Default avatar -
    shedreams
    Obožavam strane jezike i komunicirati sa strancima, no na svoju veliku žalost, nikad nisam naučila ništa drugo osim engleskog koji pričam perfektno. Njemački sam učila 5 godina, dobro mi je išao, ali mi je oduvijek bio ružan pa sam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Falcon_pile
    Meni je učenje stranog jezika jako bitno zbog proširenja mogućnosti - mogu čitati literaturu na stranom jeziku, ići u stranu državu te poznavati njen jezik (a da nije univerzalni engleski), lakše se zaposliti u struci, no ipak je najbitnije znati …prikaži još!
  • Default avatar -
    bonx
    Već godinama želim otputovati u Italiju i pričati talijanski :) Budući da si to trenutno ne mogu priuštiti, voljela bih započeti s učenjem jezika :)
  • Default avatar -
    sarah999
    Danas naučiti strani jezik i dobro se koristiti njime u komunikaciji je potrebno, jednako kao i pričati vlastitim jezikom. Mogućnosti su ogromne, a vidici prošireni. Bitno je izići iz svojih okvira. Stoga naučiti strani jezik više nije stvar odabira već potrebe.
  • Avatar margareta_j
    margareta_j
    znanje stranih jezika mi je važno zbog bolje budućnosti, kako u privatnom, tako I u poslovnom smislu. budući da planiram jedan dio svog života provesti u inozemstvu, znanje više stranih jezika (osim engleskog) otvara puno više mogućnosti za pronalazak posla …prikaži još!
  • Default avatar -
    original
    kažu da si bogat koliko se osjećaš da jesi, potom da si bogat koliko jezika govoriš. osjećam da mi fale još zrna bogatstva da upotpune mene i moju želju da učim o drugim kulturama!
  • Default avatar -
    kvisco
    Ako znaš strani jezik, više nije ti stranni jezik, ni zemlja, ni grad, ni ljudi :)
  • Default avatar -
    ankica19
    Smatram da je važno učiti strane jezike jer je to danas jedna od temeljnih karakteristika obrazovanih ljudi. Pošto je situacija u našoj državi jako loša većina ljudi odlazi živjet i radit u inozemstvo. To je jako tužno, ali glad i …prikaži još!
  • Avatar Dino91
    Dino91
    Jer ću moći lakše da se zaposlim ... :( A volim i da nešto novo naučim.
  • Default avatar -
    Marta2712
    Znanje stranih jezika je put u svijet, maknuti barijere i otvoriti se svijetu...to za mene predstavlja učenje stranih jezika. No, nije sve tako ružičasto..."pričam" engleski iako sam istraumatizirana sa njegovim učenjem još od osnovne škole. Razlog je profesorica engleskog jezika...koja …prikaži još!
  • Default avatar -
    frulenzo
    Strani jezici su naša budućnost i sve više ljudi odlazi raditi u inozemstvo (ruku na srce u kakvoj se ekonomskoj situaciji nalazimo nije ni čudno), stoga je bitno naučiti neke od njih. Ukoliko ne odlazimo u inozmestvo radi posla, uvijek …prikaži još!
  • Default avatar -
    tfranovic
    Bez znanja stranih jezika danas se ne može komunicirati sa ostatkom svijeta, pogotovo kad je globalizacija vidljiva u svakom segmentu našeg života.Kroz učenje stranog jezika, upijamo i kulturu i običaje nekog naroda, postajemo osvješteniji i tolerantniji, bogati za jedno novo …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirelabirkic
    Što više jezika govoriš,veće su šanse da uspiješ u životu u svim segmentima(posao.prijatelji,...itd),zato nikad nije kasno za učenje.
  • Default avatar -
    RinaB
    Svijet se neprekidno mijenja, napreduje (ponekad i nazaduje, no to je neka druga priča) i u skladu s tim je potrebno napredovati i širiti svoje vidike, a koji je bolji način nego naučiti jezik nekog drugog naroda? Meni je osobno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Frany
    Quot linguas calles, tot homines vales! Koliko jezika znaš, toliko ljudi vrijedis!
  • Default avatar -
    flash00
    Veliki sam zaljubljenik u Italiju, tako da bi mi znanje talijaskog jezika omogućilo bolje razumijevanje njihove kulture i običaja.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.