Komentari 111

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    zdenkah
    Moje prehrambene navike bazirane su na 5 obroka dnevno.Jedem puno povrća, voća i ribe. Osim dobrih navika važno je i porijeklo namirnica, a ja uzgajam povrće u svom malom ali plodnom vrtu u plodnoj Gackoj dolini. Važno je pravilno se …prikaži još!
  • Default avatar -
    iris25
    Smatram da je moja najzdravija prehrambena navika natašte čaša tople vode sa svježim limunovim sokom, i zatim zobene pahuljice za dorucak,i naravno neizostavni zeleni čaj!
  • Default avatar -
    barbi1412
    ja sam tek donedavno počela sa zdravom prehranom jer sam uvidjela koliko se bolje osjećam kada pazim što jedem i kako jedem..znači ujutro za doručak obavezno kriška kruha sa nekim sirnim namazom ili žitarice i kava bez šećera jer nem …prikaži još!
  • Default avatar -
    plague
    moja najzdravija navika je ta što nikada ne preskačem doručak, pijem preko 2 litre vode dnevno, te se brinem da mi velike količine voća i povrća čine sastavni dio prehrane. puno ribe iz našeg mora i mediteranska prehrana su ključ …prikaži još!
  • Default avatar -
    crnka555
    Odnedavno sam počela praviti sok od naranče i limuna te svaki dan popit po jednu čašu. Uz to koristim i Beta glukan tablete za podizanje imuniteta i osjećam se bolje otkad unosim više vitamina u sebe. Nastojim slatko zamjeniti voćem i povrćem.
  • Avatar TanjaLana
    TanjaLana
    Dvije žlice konopljinog ili lanenog ulja dnevno -kombiniram. ;) Plus 3-5 dana u tjednu doručak zobene pahuljice s mlijekom i žlicom meda.
  • Default avatar -
    erni123
    Moram priznati da nisam bas zivio neki zdrav zivot,ali od kada sam se ozenio supruga me dovela u red.. prvailo broj jedan je da nema preskakanja dorucka i zaista nema mi nista draze od zajednickog jutarnjeg drueznja uz svjeze cijedjeni …prikaži još!
  • Default avatar -
    lafemme
    Jedem 5 obroka dnevno!
  • Default avatar -
    Ivana3
    Moja najzdravija prehrambena navika je čaša iscijeđenog crvenog grejpa odmah nakon što iskočim iz kreveta. Zatim slijede cjelovite žitarice s mlijekom ili jogurtom, uz dodatak lanenih sjemenki, crnog sezama i oraha. Trudim se piti puno vode, tokom dana konzumirati voće …prikaži još!
  • Default avatar -
    MsDobroska
    Kao studentici, iznimno mi je bitno započeti dan sa zdravim i izvrsnim doručkom, koji će me ne samo razbuditi, nego mi dati energiju za učenje. Stoga dan mi počinje sa jogurtom i izvrsnim Viola muslijem, meni najdraži musli koji je …prikaži još!
  • Default avatar -
    ildiko
    Svakog jutra kad se probudim popijem čašu vode sa pola limuna.Tako potičem probavu i čistim se od otrovnih tvari.Obavezno doručkujem npr kašu od zobenih pahuljica.Trudim se jesti češće a manje porcije.Ne pržim ništa na tavi nego pečem u pećnici.Sama uzgajam …prikaži još!
  • Default avatar -
    mahunica
    Hranim se zdravije unatrag godinu dana, mislim da mi je najzdravija prehrambena navika to što jedem sve ali umjereno, ujutro obavezno zobene pahuljice ili integralni kruh s nemasnom purećom šunkom, međuobroci voće a za večeru se trudim jesti isključivo proteine …prikaži još!
  • Default avatar -
    mrkihno
    svako jutro doručkujem, raznovrtan obrok, sa proteinima, ugljikohidratima pa čak i sa malo masti i šečera. To me drži onda sitim kroz cijelo jutro pa sve do ručka. Nikad ne preskačem doručak i držim da je to najzdravija stvar u mojem životu.
  • Default avatar -
    BRANKA24
    Tekućina. Pijem običnu vodu, izbjegavam vodu s okusima, voćne sokove (osim svježe istisnutog voća) i gazirana pića. Zaslađena su, ne želim se navikavate na slatko, debljaju, ne zdrava su! Dnevno popijem do 2-3 litre vode.Dan započinjem sa čašom mlake vode …prikaži još!
  • Avatar bug88
    bug88
    Pokušavam iz temelja promijeniti prehranu i nezdravo hranjenje, za doručak jedem pšenične mekinje, zobene mekinje i mljevene lanene sjemenke s jogurtom, umjesto prve jutarnje kave popijem čaj od đumbira, a kava dolazi kasnije :) Pijem puno vode i jedem voće …prikaži još!
  • Default avatar -
    Raketica
    Do prije godinu dana nisam ni razmišljala o zdravoj prehrani, jer sam jednostavno uživala u hrani a s time i dobrano natukla kile. Klik se u mojoj glavi dogodio kad se jedno jutro više nisam mogla sagnuti i obuti cipele …prikaži još!
  • Default avatar -
    Helenica20
    Moja najzdravija navika je to što već par godina za doručak jedem ili zobene pahuljice ili neku vrstu muslija i obavezno jednu jabuku,krušku,bananu ili neko drugo voće. Prije sam jela šta mi je palo pod ruku, u glavnom bi to …prikaži još!
  • Default avatar -
    lolita_ri
    Moja najzdravija navika je uvođenje doručka i redovitog kretanja! Dugo sam tražila što mi najviše odgovara za doručak i otkrila da se najbolje osjećam ako najprije pojedem voće (ili još bolje - napravim smoothie), a potom, nakon sat-dva, zobene pahuljice …prikaži još!
  • Default avatar -
    teica89
    Ništa bez doručka! Nekad bile zobene, ali ipak me duže drži sitom nešto bjelančevinasto pa su to najčešće jaja i banana, npr. Ručak neko meso i punoooooo povrća(puno vlakana), a kao međuoobrok ili kad mi treba nešto slatko, savršeno dođu …prikaži još!
  • Default avatar -
    mango14
    Teško je reći koja mi je prehrambena navika najzdravija, jer ih imam dosta, zato ću navesti neke od njih. Ujutro obavezno doručkujem, jer je doručak pokretač metabolizma. Uglavno jedem zobene pahuljice s nasjeckanim voćem ili fritatu s povrćem. Uz ručak …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.