Komentari 18

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar m321
    m321
    'Večer svima! :) Moj omiljeni sok sadržava ciklu, mrkve i jabuke. Teško mi je pripremiti ga, i sokovnik bi to uvelike olakšao. Pripremam ga nekoliko puta dnevno, po dogovoru sa liječnikom, zbog toga što imam probleme sa srcem i imunološkim …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanelazoric
    Omiljeni sokovi sa kojima počinjem svako jutro su sokovi od zelenog lisnatog povrća,najčešće blitva ili špinat i sezonsko voće,jedan dan dodam konopljin protein,drugi dan konopljine sjmenke,cimet,kombiniram i druge sjemenke,najčešće sezam i suncokret. Ubacim i chia sjemenke,tostirane bademe ili namočene bademe …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga mare18, dobitnici će biti objavljeni sutra.
  • Default avatar -
    uber
    Super stvar je imati ovakav sokovnik u kuhinji jer na brzi način možeš napraviti super stvari od svježih sezonskih namirnica ili pak od ostatka namirnica. Ovakav sokovnik iz namirnice izvlači njezin maximum koji ne bi mogli izvući iz namirnice da …prikaži još!
  • Default avatar -
    ar147
    Nemam sokovnik ali bih ga jako rado imala. Zato dan započinjem voćem i povrćem smiksanim u blenderu uz dodatak vode ili voćnog soka. Na taj način dobivam oko 0,7 l gustog napitka koji je moj doručak svakoga dana. Od čega …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdena49
    Ja najviše volim sok od krumpira,mrkve i jabuke,a pokoji puta dodam i koji listić mente ili neko od sezonskog voća,ali baza je uvijek mrkva i krumpir
  • Avatar daido
    daido
    Pozdrav, Moj omiljeni i jedini sok koji smijem koristiti zbog svog ulceroznog kolitisa je sok od pasiranih višnji sa listom domaće nane, 3 kocke leda, par iglica - listova ( sitno izrezanih ) domaćeg komorača i na kraj kriška limuna. …prikaži još!
  • Avatar kristinka68
    kristinka68
    Pozdrav! Jaaakkooo zanimljivo1Bilo bi odlično imati ovakav sokovnik doma.Osobno baš nisam pobornik sokova,ali moja djeca i muž obožavaju sokove.Sada je sezona višanja i krećemo u akciju.Znamo koliko su višnje pune vitamina,a također sadrže i željezo koja je jako važno za …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanja50
    moja djeca vole najviše sok od naranče i limuna.meni osobno sok od cikle.bilo koji sok napravljen od zdrave prirode (voće ili povrće)je jako zdravo i fino.
  • Default avatar -
    DENNY31
    Moj omiljeni sok je od jabuke i mrkve.Treba skuhati 5 kg jabuka kiselih i 0,5-1kg mrkve.Kad je kuhano dobro izmiksati i dodati 1,5kg šećera i 2 žlićice limunske kiseline.Izmjeriti koliko je tekućine i dodati vode tako da sve zajedno bude …prikaži još!
  • Default avatar -
    tcubrani
    Moj omiljeni sok je kombinacija jagoda, banana, kruške i ananasa. Pijem ga gotovo svaki dan i koža mi se uvelike poboljšala, inače patim od dermatitisa pa citruse izbjegavam.
  • Avatar DanijelaVukov
    DanijelaVukov
    Moj omiljeni sok je sok od cikle, mrkve i limuna. Kao dijete sam bila vrlo anemična što je moju mamu potaknulo da mi počne raditi domaći sok od navedenih sastojaka. Danas ga radim ja sama uz dodatak meda. Kao djetetu …prikaži još!
  • Default avatar -
    kjuuu
    Moj omiljeni sok je sok od naranče i limuna koji iscjedim na cijedilo ručno jer ne posjedujem sokovnik, i odmah se osjećam zdravije i poletnije. Unaprijed se zahvaljujem.
  • Default avatar -
    kjuuu
    Poštovani, do sada sam sudjelovala u svim natječajima i nikad nisam uspjela ništa osvojiti. Unaprijed hvala
  • Default avatar -
    mare18
    Poštovani kad će biti objavljeni dobitnici?
  • Default avatar -
    martinic_19
    Poštovani, i dalje ne mogu naći rezultate nagradne igre :D možete li mi dati neke smjernice gdje da gledam? :)))
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga martinic_19, ime dobitnice potraži u članku. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar maximare
    maximare
    Pozdrav svima, zahvaljujem se na prekrasnoj nagradi. Presretna sam. Jedva čekam napraviti svoj prvi pravi sok iz vrhunskog sokovnika. Hvala Vam!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.