Komentari 12

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    suncokret09
    Imam 23 godine, nadlaktice su mi dosta opuštene, radila sam vježbe za ruke i sama masirala kako bi poboljšala to stanje, ali bez nekih tretmana teško da će ići...i bila bih jako jako sretna da ih mogu zategnuti i poboljšati …prikaži još!
  • Default avatar -
    QueenMonik
    U posljednjih godinu dana sam izgubila nešto više od 40 kilograma jer sam napokon odlučila da sa svojih 22 godine moram nešto promijeniti u vezi prehrane i brige o svom tijelu. Iako sam vježbala, imala zdravu i uravnoteženu prehranu i …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga QueenMonik, redakcija je odabrala one za koje smatra da im je tretman najpotrebniji. U nagradnim natječajima ne mogu biti svi dobitnici pa je uvijek netko nezadovoljan, a na žalost ne možemo vas sve nagraditi. Prati i dalje Zdravu Kravu …prikaži još!
  • Default avatar -
    natko1
    Imam 47 godina i zadnjih 2-3 godine vidim da mi se koža jako opustila. Sad po ljeti jedno od najosjetljivijih mjesta su upravo nadlaktice. Mislim da je tretman kao stvoren za mene. Natalia
  • Default avatar -
    Deleted user
    Imam 31 god. Dok moje vršnjakinje nose majice s bratelama, ja ljeti moram nostiti majice koje sežu do laktova. A takvih majica baš i nema, zbog čega moram kupovati majice i do dva broja veće. Zbog nadlaktica punih celulita o …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    Prije 2 godine smršavila sam 10 kg i naravno mojoj sreći nije bilo kraja kad sam se mogla uvući u uske traperice, a nije mi palo na pamet da mi se koža povjesila na nadlakticama, to sam vidjela tek na …prikaži još!
  • Default avatar -
    barbika87
    Imam 28 godina i u zadnjih godinu dana sam skinula 40 kg. Mislim da bi ovakav tretman bio odličan s obzirom da nemam namjere dobrovoljno otići pod nož. :)
  • Default avatar -
    mihaela_00
    imam 22 godine, i koliko god vježbala, nadlaktice mi ostaju nezategnute, neznam dali je to zbog genetski "debelih ruku" ali svi u obitelji patimo od tog problema.također jako mi se sviđa što je prirodno ipak sam premlada da bih išla …prikaži još!
  • Avatar ntkalcic
    ntkalcic
    Ehehej!! Evo mene s navršenih 40 godina!! super se držim, ali da, ruke su počele se opuštati, a bavim se i jogom i pazim na prehranu! Bila bih naaaaaaaaaajsretnija dobiti ovako nešto, baš bih se razveselila.. Nije lako bubamarcu, :)))
  • Default avatar -
    natko1
    Dobitnice?!
  • Default avatar -
    QueenMonik
    Pregledavanjem odgovora i izabirom dobitnica, ovdje se točno vidi kako se pri odabiru nije išlo na to tko je najbolje napisao odgovor nego na to koliko netko ima godina. I to iz očitog razloga punog predrasuda, odnosno, kako će starije …prikaži još!
  • Default avatar -
    QueenMonik
    Pregledavanjem odgovora i izabirom dobitnica, ovdje se točno vidi kako se pri odabiru nije išlo na to tko je najbolje napisao odgovor nego na to koliko netko ima godina. I to iz očitog razloga punog predrasuda, odnosno, kako će starije …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.