Komentari 96

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    lovrinjogaucho
    Ja si ne mogu zamisliti dan bez mesa. Ali bih htjela probati Vaš proizvod pa možda počnem živjeti zdravije.
  • Default avatar -
    ana7ana
    Mama, brat i 2 sestre ne jedu meso. Unos proteina im je vrlo malen i brine me njihovo zdravlje. Zbog otežane financijske situacije nisu u mogučnosti kupiti dovoljno proizvoda namijenjenih vegetarijancima. Njih bi Vaš poklon paket jako obradovao i popravio unos proteina. :)
  • Default avatar -
    dajanaj
    nikad nisam ovakav proizvodjela i volila bih da probam jer mi je dosta mesa
  • Default avatar -
    Dexion
    Cim je djabaluka stotine ih se javi!
  • Default avatar -
    ivys
    ja, Vegetariana i više nitko
  • Default avatar -
    laurie
    Jedva čekam probati! Super obrok za nas koji se želimo odmaknuti od mesa :)
  • Default avatar -
    tince
    I ja bih ovo volila probat, da mi se više ne rugaju kako sam zloćesta teta koja jede Bambijevu mamu, praščića Babea i ostale simpatične dječje likove
  • Default avatar -
    jpogled2
    Dokažite mi, neka bude mi jasno, da ovi proizvodi jedu se slasno. Kako? Pošaljite mi koju Vegetarianu da zamijenim mesnu i masnu hranu!
  • Default avatar -
    Mirnica666
    Eto voljela bi osvojiti ovaj poklon paket za svoju dobru i jako dragu prijateljicu koja ne jede meso i kad god dođem kod nje ne mogu je više gledati kako jede neke namaze koje smišlja i miksa u blenderu,meni se …prikaži još!
  • Default avatar -
    vanja_cro
    Sa Vegetarianim ne treba ti kranjska!!! Njam, njam!!!
  • Default avatar -
    danijelaroso
    ZA MMOJU OBITELJ I MENE,JEDINA I PRAVA JE VEGETERIANA!!!
  • Default avatar -
    tarantula
    Nikada nisam probala...za neme je ona "nema ribe do prasice" ali godine i jetra su rekli STOP!Kolesterol i to loš mi je 5,5...imam osteoporozu i vitamin D mi je 40 a mora biti više od 75,doktorica mi se lovi za …prikaži još!
  • Default avatar -
    tonica123
    dugo,dugo sam u životu mislila da bez mesa nema prehrane,da bez mesa jelo nema smisla,da vegetarijanstvo znači hranu okusa livade i da je takva hrana dosadna,nemaštovita,bezukusna,te da su vegetarijanci čudni ljudi,čudnih shvaćanja i čudnih životnih pogleda,a onda sam malo pomalo …prikaži još!
  • Default avatar -
    angel_wing
    pastete sam probala ali nisam znala da postoji i salama, bas cu je potraziti u trgovinama!
  • Default avatar -
    agiiiii
    Nisam vegetarijanka , povremeno jedem meso.Jako volim vege proizvode no rijetko ih kupujem jer svog novca nemam a mami je to skupo i ne valja joj. Zato kad naletim na neku akciju uživam u namazima,tofuu, soji i slično. Jako mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    sevka
    Ja zelim prijeci na vega hranu ali nemam dovoljno snage za to jer nikada nisam okusila nista od hrane za vegane pa eto razuvjerite me i dajte mi potacija i podrsku u tome da se i ja zdravo hranim,tko zna …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dagmar75
    volim i meso a volim i povrce,probala sam vase pastete jako su ukusne ali su i dosta skupe,zato sam si kupila stapni mikser a pravim si pastete od povrca sama kod kuce,najvise volim pastetu koja se zove hummus(ova pasteta potijece …prikaži još!
  • Default avatar -
    Danci89
    Volim povrće... jedem i meso ali isto tako komotno bih mogla i bez njega... Ovakve proizvode i nisam imala prilike jesti... rado bi ih probala i možda bi bili poticaj da sasvim opromijenim način prehrane... Zdrava prehrana jako je bitna …prikaži još!
  • Default avatar -
    NoraHelmer
    Vegetarijanka sam već 9 godina, a uz pomoć nekih Vegetarijana proizvoda uspjela sam čak i neke Slavonce i Zagorce u svojoj obitelji 'prevariti' na pokoji bezmesni doručak. Pa vi sad recite da to nije uspjeh. Nomnom povrćeko :)
  • Default avatar -
    teica89
    > VEGETARIANA... odlicna svakog dana:)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.