Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    snjeska83
    svaka cast, skidam kapu. najbolji su oni koji misle sjedenjem smrsaviti. za skinut kile treba puno truda, psihe i ustrajnosti
  • Avatar maja_m
    maja_m
    vauu, svaka čast. Ovo sa krizom identiteta razumijem, jer sam u istoj situaciji,ali se nadam da će proći s vremenom...
  • Avatar ahri
    ahri
    Ide na bolje, ici ce i tebi :). Pomaze razgovarati s puno ljudi o tome, dok pricas o tom problemu drugima, ucis zasto i kako se tako osjecas i biva jasnije, pa potom i lakse :)
  • Default avatar -
    smokvica
    super članak...meni je najviše išlo na živce kad sam smršavila kako su me poznanici (dečki i cure)komentirali tipa vaauuu kako dobro izgledaš,super bla bla kao da sam sad neka druga osoba ok istina je da ti je samopouzdanje jače ali …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.