Komentari 40

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    antonya
    na što trebam kliknuti da odaabrem koju nagradu želim??
  • Default avatar -
    antonya
    pls pošaljitee taj link na koji treban kliknuti i napisati svoje podatke i izabrati nagradu! plss :(
  • Default avatar -
    Deleted user
    http://www.zdravakrava.24sata.hr/izk/prijava/nagradna-igra-zeleni-bozic/HHD2GhUfQMj2AEY7wHeOZRaRl5A7nep- evo vam linkić
  • Default avatar -
    janas
    Poštovani, kod moje prijave za nagradnu igru došlo je do greške, uneseni su nepotpuni podaci i sad više ne mogu napraviti prijavu stalno mi javlja grešku, da li je moguće to nekako ispraviti ili poništiti. Hvala
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga janas, osvježi stranicu i pokušaj ponovno!
  • Default avatar -
    macorka
    ja se ne mogu prijaviti na igru
  • Default avatar -
    macorka
    ja se ne mogu prijaviti na igru
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga macorka, ako si uspjela otvoriti link i ispuniti svoje osobne podatke te odabrati nagradu koju želiš, pripazi na kraju da si dobro odgovorila na Pitanje za sigurnosnu provjeru!
  • Default avatar -
    migoh
    ni ja ne mogu .(
  • Default avatar -
    Pepeljugica
    Koliko puta se može prijaviti?
  • Avatar lila17
    lila17
    Dajte meni bicikla, 2 su mi ukrali, jedan bratu, dečkov se strgal, zamjenski je treš kojem je pedalja otpala, i need a bike, so i can live happily ever after :D
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Možeš se prijaviti neograničeni broj puta. Sretno :)
  • Avatar freya_niky
    freya_niky
    Baš ste mi uljepšali dan sa ovom nagradnom igrom...stalno igram vaše nagradne u nadi da ću osvojit bicikl al nikak da me sreća strefi....nakon saobračajke stari bicikl je na reciklaži tako da sam trenutno bez prijevoznog sredstva =/...pa ak ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    Malizvrk
    Nagrade ne saljete postom? To znaci da je nagradna igra za Zagrebcane. Sta je s nama iz dalmacije?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi MaliZvrk, kao i svaki put do sada, za one koji nisu iz Zagreba i nisu u mogućnosti doći po svoju nagradu, organizirat ćemo dostavu.
  • Default avatar -
    Malizvrk
    Super! Nisam znala, prvi put sam igrala vasu nagradnu igru.
  • Avatar ladyjil
    ladyjil
    primamljivo zdrava krava. odlični darovi,šteta što će za najbolju nagradu,a svi znamo koju :D konkurencija bit prevelika :(
  • Default avatar -
    anna26
    Bok ZK, gdje se točno nalazi obrazac - da li treba doći mailom, ja ga nisam dobila?
  • Default avatar -
    anna26
    Ćorava je našla obrazac, oprosti:) super su nagrade
  • Avatar fawlty
    fawlty
    a jeste zatrolali s tim obrascima, a pise vam lijepo ''klikni i ispuni''. meni sve normalno radi.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.