Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    1foxi
    moglo bi se umjesto 2 zlice ulja staviti vise oraha npr;4 zlice oraha ili 1 zlica badema i 3 oraha,posto su orasi masni niti netreba ulja,to je samo moje skromno misljenje,a ja bi molila nekog ko zna da mi kaze …prikaži još!
  • Default avatar -
    Andrija
    ja osobno ne koristim jaja u prehrani, pa umjesto jaja bih stavila malo kuruznog ulja (daje sličniu teksturu kao jaja). Po mom mišljenju možemo staviti i bademe, umjesto oraha. I ne koristim šećer, nego steviju ili agavin slad. U svakom …prikaži još!
  • Default avatar -
    kathaki
    Mnogo me usrećilo ovo sada i hvala na lijepom komentaru :) @Andrija - ja sam ih zapravo prvi put radila sa chia sjemenkama kao zamjenu za jaja - znači chia sjemenke ili lanene sjemeneke jednu veliku žlicu potopiti u 3 …prikaži još!
  • Default avatar -
    kathaki
    Mnogo me usrećilo ovo sada i hvala na lijepom komentaru :) @Andrija - ja sam ih zapravo prvi put radila sa chia sjemenkama kao zamjenu za jaja - znači chia sjemenke ili lanene sjemeneke jednu veliku žlicu potopiti u 3 …prikaži još!
  • Default avatar -
    kathaki
    @1foxi - osobno doma koristimo ghee ( pročišćeni maslac) koji možete spraviti i sami i kokosovo ulje ( koje je na nižoj temperaturi ima strukturu margarina). Nadam se da je pomoglo :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.