Komentari 69

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nina57
    nina57
    U današnje vrijeme,vrijeme trke za poslom i obavezama,izgubili smo naviku pripremanja hrane,uglavnom se pojede nešto brzinski,s nogu i to nekvalitetno i loše utiče na naš organizam i zdravlje
  • Avatar kraljicazg
    kraljicazg
    Od kad sam prošle godine uspijela u svom naumu i izgubila 30 kg ,koje uredno uz zdravu prehranu ,tjelovježbu i naravno Vindijine GI sokove. Oni me spašavaju u vrijeme krize i svoje klince sam naučila da su ti sokići najzdraviji …prikaži još!
  • Default avatar -
    Prikraj
    Supruga mi je dijabetičarka te sam i ja na istom režimu prehrane.Istina,ponekad uzmem malo više i kriomice pojedem malo više slatkoga ,ali vidim da se vrijednosti ŠUK malo po malo dižu.Dakle,moram pripaziti.
  • Avatar Donabella
    Donabella
    Dakle ovako: ja sam osoba koja dijetom ne mršavim. Volim slatko. Pred par godina moja kćer je bila u bolnici 3 mjeseca s 9 operacija koljena. Nepokretna. Profesorica sam u srednjo školi od koje se očekivalo onoliko, koliko mora i …prikaži još!
  • Avatar Donabella
    Donabella
    ......( pobjegao mi komentar )....a udebljala se 5 kg! Ne mogu sebi oprostiti to debljanje. Dijete mi se doslovno borilo za život i svaka normalna mama BI SMRŠAVILA od brige, straha , neizvjesnosti i obaveznog posla------samo ne ja! Ljuta sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    DJEVOJKA
    JA SAM SE UPRAVO SAD PRIJAVILA JER SAM TAKOĐER NA MUKAMA SA DOBIVENIH 5 KG KOJE NE MOGU RIJEŠITI SA DIJETOM ,PROBALA SAM ALI BEZUSPJEŠNO.INAĆE VOLIM SI PONEKAD POJESTI KOJU PALAČINKU SA NUTELOM I TO MI JE OČITO GRIJEH.OČEKUJEM DA …prikaži još!
  • Avatar SilviaD
    SilviaD
    Uvijek je tu koja kila viška otkad znam za sebe, bez obzira koliko pazim na prehranu i odričem se nekih stvari koje volim. Očekujem da mi ovaj izazov kaže zašto je to tako i kako mogu kontrolirati svoju težinu a …prikaži još!
  • Default avatar -
    radica
    Evo i ja sam se prijavila,i ja se stalno borim sa viškom kila,možda će mi ovaj izazov pomoći u rješavanju kila i održavanju.Jedva čekam da vidi da li sam ušla u obzir...pozdrav svima
  • Default avatar -
    Lily016
    Nakon sto sam prestala pusiti ,zdebljala sam se dvadeset i sest kila ;( i nikako ih skinuti...svaki savjet je dobrodosao:)
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Pozdrav Zdrava Krava i cijela ekipa!Vidim da svi imamo isti problem-pokoji kg viška,a pitanje je kako to riješiti?Sve mi znamo-smanji obroke,jedi puno voća i povrće,bavi se nekim sportom,kreći se što više i bla,bla,bla...uzalud sve te spoznaje,barem u mom slučaju!Iskreno,ja bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    tonci01
    Iako sam "zadovoljna" svojim izgeledom.... ne izgledam kao Sharon Stone no bila bi sretna da me netko u menopauzi posavjetuje što i kako..... Dosta mi je djeta i iscrpljujučih vježbi (gladujem i ovako jer nedostatan mi je prihod za dijetu …prikaži još!
  • Avatar mimar
    mimar
    Čitala sam literaturu o Gi, primjenjivala spoznaje u svojim prehrben navikama što je rezultiralo gubitkom kilograma, dobrim fizičkim stanje i raspoloženjem koje je od bitnog značaja kada mijenjamo svoje prehrambene navike. Kombinacijom pravih namirnica, niskog Gi, kilaža je bila u …prikaži još!
  • Default avatar -
    megana
    dragi komentatori...ja sam prije godinu dana počela sa prehrenom koja ima niski gi, točnije niži od 35..u 2,5 mjeseca sam skinula 6 kilograma a da nisam ni osjetila...pa ne znam što mi je bilo i jednostavno sam prestala se zdravo …prikaži još!
  • Default avatar -
    tinez
    Bez obzira na svo znanje o prehrani,a pročitala sam mnogo toga zbog kronične urtikarije te napravljen test intolerancije na hranu kojeg se povremeno pridržavam te se u tom periodu osijećam izvrsno te povremena prehrana sirovom hranom koja je odlična za …prikaži još!
  • Default avatar -
    ibarisic
    Redovito vježbam već dvije godine (pauzu uzmem preko ljeta dva ili tri mjeseca). uz dijete i muža (drugo dijete) i naravno sve druge obveze ne mogu se baš najzdravije hraniti. ima 160 cm i 56kg. meni je to previše jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    ann777
    Uz današnji tempo života najvažnije je očuvati zdravlje. Na mene nepovoljno utječe stres. željela bih manje biti pod strestom i da mogu smršaviti na svoju idealnu težinu. Nadam se da ću uspjeti uz pomoć i savjete Zdrave krave.
  • Default avatar -
    giza09
    Željela bih se hraniti zdravo i kvalitetno, a uz to i postići idealnu težinu jer se s njom borim od kad znam za sebe...
  • Default avatar -
    mario
    Na žalost zahvaljujući stresnom poslu posežem za hranom daleko više nego je to potrebno, tako da mi je hrana postala navika a ne potreba. Na svojih 182 cm visine sam čak 118 kg i osjetim da mi sada i uvelike …prikaži još!
  • Default avatar -
    silvanaasi
    Htjela bi se zdravo hraniti ali kako kad volim sve grickalice i slatkiše.
  • Default avatar -
    ZAKS
    Odlična akcija, sve pohvale Zdrava Krava i Vindija, mislim da sve više ljudi u današnje vrijeme ima problema sa razinom glukoze u krvi, zbog nezdravog načina života, previše stresa, malo sna, i loše prehrane. Stoga je jako bitno raditi na …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.