Komentari 69

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    nana58851
    Htjela bi se zdravije hraniti jer znam nekad malo previše pojesti grickalice i slatkiše.
  • Default avatar -
    djogics
    Hoću zdravom ishranom i vježbama da skinem 25 kg(Čitaj moram)
  • Default avatar -
    marina1990
    Super akcija! Bravo Zdrava krava :)
  • Avatar marija0000
    marija0000
    Odlično pokrenuta akcija, svake pohvale! Studentica sam 5. god., studiram u Zagrebu, i mamina prehrana dostupna mi samo vikendom kada putujem doma, ovako sama pokušavam spremati juhe i tjesteninu, ali najčešće na mom meniju su slatkiši i mliječni proizvodi, znam …prikaži još!
  • Default avatar -
    oli66
    Raduju me ovakve akcije jer se uvijek nesto novo nauci a pravilna prehrana je jako bitna za normalno funkcioniranje organizma
  • Avatar Lutkica2
    Lutkica2
    Ja sam svojih 180 cm imam 80 kg možda malo puno iako mislim da nije,u trudnoći sa blizancima sam dobila 20 kg i išla roditi sa 100 kg ,većinu trudnoće sam preležala na odjelu iako sam pazila što jedem ,slatko …prikaži još!
  • Default avatar -
    silvija129
    Htjela bih smršaviti 10 kg ,i voditi zdraviji život. nadam se da će mi vaši savjeti pomoći
  • Default avatar -
    sanja50
    želja mi je skinuti par kg.nadam se da ću uz vas uspjeti.hvala!
  • Default avatar -
    sanja50
    želja mi je skinuti par kg.nadam se da ću uz vas uspjeti.hvala!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.